MIMOŇSKÉ DISKUZNÍ FÓRUM

Krátké zprávy
KVĚTNOVÝ ZPRAVODAJ
24.05.18 08:14 Pep@k
ZPRAVODAJ DUBEN 2018
14.04.18 13:51 Pep@k
A BIJÍ JAKO SPLAŠENÉ
09.04.18 19:16 Pep@k

Jelikož bydlím kousek od kostela, tak jsem nemohl přeslechnout bití věžních hodin. Někdy minulý týden nešly vůbec, poté byly opraveny a pikantní na tom je to, že ve 3/4 na celou tyto hodiny nyní bijí cca 34 - 36 x. Docela záhul pro ně.
Zkuste se zaposlouchat ve 3/4. Řekl bych, že to je republikový unikát a nikde takovou raritu nemají !!
ps. Jak jsem byl upozorněn, jedině v Rožnově - tam smutně bijú...
18.4. - neopraveno
24.4. - stále stejné
26.4. - konečně opraveno
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Stráž p. Ralskem
neoficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist

Poděkování starostovi
Publikováno:  14. října 2016

logo_webPoprosil mne Petr Král, abych zde tlumočil jeho poděkování panu starostovi Kaiserovi. Pojďme nato.

Tak jsem si přečetl Mimoňský zpravodaj a zjistil jsem, že jsem na titulní straně v okénku starosty a můj článek je na druhém místě. Tímto chci tedy poděkovat starostovi, protože mé články jsou v tomto zpravodaji většinou na posledním místě a za mnou jsou již jen reklamy a z města na ně nikdo ani nereaguje. Je pravda, že jsem se dočetl, že se mám jít nechat vyšetřit na psychiatrii, ale to je jedno, konečně jsem na titulní stránce v okénku starosty.

Víte, kolik lidí po tom určitě touží, a mně se konečně splnil můj sen. Myslím, že jsem tam již podruhé, protože poprvé jsem tam byl, když jsem odstoupil z rady ohledně průtahu, protože mi starosta s místostarostou zamlčovali různé skutečnosti, nějací lumpové nám po odsouhlasení bodů připojovali zbylé dokumenty do materiálů rady až po jejím skončení a odsouhlasení... i to se na radnici stávalo, ale teď se to již určitě neděje.

Ještě bych se chtěl vyjádřit k článkům pana starosty a místostarosty. Pane starosto, pokud tam píši nějaké polopravdy, prosím sdělte občanům jaké a, pane místostarosto, co to tam píšete za nesmysly o nějaké silnici I. třídy, když jste veřejně na zastupitelstvu sdělili, že převod silnice na I. třídu ministerstvo neprovede, a prosím Vás, jak v průtahu nic nekonáte, když je nyní veřejné jednání o části průtahu. Pane starosto, a také po Mimoni vyprávíte, že průtah je mrtvý projekt, a když v zastupitelstvu na základě Vašich informací navrhnu vyřadit průtah z územního plánu, tak to zamítnete. Nyní vyhrála tedy strana pana Půty a máte v návrhu obchvat, takže, pane starosto, opět navrhnu vyřazení průtahu z územního plánu a zase uvidím, jak budete hlasovat, jestli zase občanům jen nelžete.

Ještě na konec píšete, že s Vámi vůbec nechodím jednotlivé záležitosti konzultovat, a naznačujete, že se vůbec o město nezajímám. Milí občané, již tři roky dělám velitele městské policie a pomáhám zařizovat kamerový systém ve městě a toto dělám po tři roky zadarmo, a když jsem chtěl nějakou odměnu, byla zamítnuta a radši jste mi snížili stav na městské polici o jednoho policistu a dali jste mi tedy dva asistenty policie, kteří ale nejsou placeni městem a nemají žádné kompetence, a nyní zpracováváte zase návrh na začlenění bezpečnostní agentury do bezpečnosti města. Dokonce i Vámi omílaný Terezín radši zakládá městskou policii a ruší bezpečnostní agentury, které nemají žádné kompetence, ba přímo mají zakázáno provádět hlídkovou činnost ve městě. Starosto, a Vy mi každou chvíli kvůli městské policii voláte a já s Vámi komunikuji, a pokud jde o záležitosti, které s Vámi nekonzultuji, chodím rovnou za úředníky, kteří je zpracovávají, protože nechci poslouchat politické plky, jak je který bod vynikající a proč je třeba jej schválit, a radši si zjistím pravdu.

P.S.: Na tom městě je stejně zábava, asi si na tu psychiatrii zajdu, ale pro prášky na uklidnění.
Petr Král

Počet komentářů: 5  Komentáře ... (poslední: 18. října 2016 10:07)
Autor: Pep@k
Přečteno: 1165x 
Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

Reklama

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela

www.skrleta.com

JIZERSKÉ HORY

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH

Očkování proti chřipce

Punta Cana
Webhosting

Práce v Německu
Jizerské hory

Florianopolis

Dresden

Skrblík

hosting

i-noviny
Nejčtenější články června 2018
V oblasti cyklodopravy již byly podpořeny projekty za 10 mil. Kč
Výstavba obchvatu Kravař si vyžádá dopravní omezení
Pšššt, sekáme… zpátky na stromy

Projektant s.r.o., Česká Lípa, výstavba rodinných domů na klíč, domy na klíč INTEDOOR spol. s r.o., Cvikov, přední český výrobce koupelnového nábytku, Kúpeľňový nábytok Kamenný obchod s.r.o., Nový Bor, internetový obchod s elektronikou a bílou technikou, levná elektronika Autolepky.cz, Česká Lípa, autosamolepky a komunitní tuning web. Rodinné domy Click4Sky