I N Z E R C E

Krátké zprávy
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

výstup


muzeum

Zamyšlení Komentovat článek Zamyšlení
Publikováno:  3. listopadu 2019   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 7
Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
14. listopadu 2019 v(e) 15:43 napsal komentář Klára  IP: 188.175.196.115

Dobrý den, můžeme litovat, že odcházejí ty nejzkušenější zdravotní sestřičky. Všeobecně se ví, že zdrav. sester je všude nedostatek, tak jsme velmi zvědaví, kým budou tyto zkušené a oblíbené pracovnice nahrazeny. Za jejich odchodem není jistě GPS ani docházkový systém, problémem bude - dle mého názoru - přístup nového vedení. Občas je zřejmě rychlejší píšící ruka či mluvící ústa, než myslící mozek /bez urážky/ - viz případ s dodáváním či nedodáváním obědů pro seniory. Je velká škoda, že až do této doby perfektně fungující zdrav. terénní služba bude oslabena odchodem těchto sestřiček.

Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
13. listopadu 2019 v(e) 8:36 napsal komentář Autor  IP: 5.135.158.101

Tak jsem nechal příspěvku nějaký čas a v napětí očekával reakce.
Článek si zcela evidentně přečetl jak pan starosta, tak paní Bizoňová, ale ve své podstatě se nevyjádřil ani jeden z nich.
Minimálně od pana starosty jsem očekával obšírné vysvětlení, že mám vše špatně. Dokonce napsal, že tam mám nesmysly, ale nejen, že jsem se nedočkal odpovědí na otázky, ale ani jsem se nedozvěděl jaké nesmysly.
Škoda.
Vzhledem k tomu, že se tedy neobjevily žádné argumenty, které by mnou napsané vyvrátily, děkuji tímto za potvrzení mých zjištění a závěrů.
No, tak budu jen doufat, že si třeba naši "vedoucí" z toho vezmou alespoň nějaké ponaučení a třeba se zlepší komunikace a vyjadřování ve styku s občany.
Ne zcela tomu věřím, ale možné je všechno ;-)

Závěrem bych chtěl velice poděkovat Pep@kovi za zveřejnění článku, i když věděl, že bude anonymní. Děkuji a moc si toho vážím!

Hezký den všem!

Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
5. listopadu 2019 v(e) 10:25 napsal komentář Bizoňová  IP: 95.85.215.233

Všechny automobily města Mimoň jsou vybaveny systémem GPS.

Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
4. listopadu 2019 v(e) 13:58 napsal komentář Jara  IP: 80.253.213.20

Informace k GPS ve vozidlech prispevkovych organizaci je zajimava. Doufam, ze GPS ma i mestska policie a ze jejich nadrizeny mapuje, kolikrat mestska policie parkuje za zahradkou, kterou asi denne musi kontrolovat.

Odpovědět na RE:RE:Zamyšlení
RE:RE:Zamyšlení
4. listopadu 2019 v(e) 20:57 napsal komentář Honza  IP: 95.85.198.110

Zákon o obecní policii praví´, že jejím velitelem je STAROSTA.

Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
3. listopadu 2019 v(e) 13:38 napsal komentář Autor  IP: 5.196.66.162

Milý pane starosto,

jako autor článku budu reagovat.
Myslím, že v 50. letech se takto anonymy nepsaly. Nevidím tam žádné udání, ani jiné osočení, pouze konstatuji fakta doplněná o můj názor. Žádal jsem odpověď na 4 poměrně jednoduché otázky a dostalo se mi odpovědi na 1/2 jedné.
Ve stylu "ptejte se mně na co chcete a já na co chci odpovím".
Upřímně - nechci si číst budoucí usnesení rady města, jak hrozně minulé vedení SSMM vedlo tuto organizaci. Asi tomu tak bude, ale to vůbec neřeší to, co se stalo teď.
To, co někoho donutilo jít a lepit plakáty po městě, Vás podávat trestní oznámení (nakonec rozmyšleno), klienty psát příspěvky na Facebook a být se kvůli tomu pod tlakem zástupců SSMM a vedení města a mne napsat tento článek.
Že letáky někdo lepil pozdě, kdy už to bylo celé vyřízeno je hezké, ale znovu se ptám PROČ K TOMU VŮBEC DOŠLO?
A prosím pěkně, v mém článku je nějaký nesmysl, jak uvádíte? Pokud tam něco takového je, prosím o sdělení, rád své tvrzení upravím a omluvím se.

Odpovědět na RE:Zamyšlení
RE:Zamyšlení
3. listopadu 2019 v(e) 7:30 napsal komentář starosta  IP: 95.85.232.93

Krátká reakce na anonymy, jak z 50 let v době tvrdého komunismu :-)

Když anonym začal rozesílat letáky o tom, že důchodci neodstanou jídlo a kritizoval vedení města, tak již bylo vše několik dní vyřízeno a tudíž to, co psal anonym nebyla vůbec pravda ( anonym to dobře věděl). Na konec jsem se rozhodl, že na nikoho oznámení podávat nebudu, protože mi tento člověk za to nestojí a taky jsem nic nepodal ( myslím, že měl zkažený víkend). Také nám zde další anonym sděluje, že zaměstnanci odcházejí, protože se jim nelíbí atmosféra v domově důchodců. Samozřejmě, že se některým nelíbí změny a nastavení nového řádu, do vozidel se dali GPS ( toto mají nyní vozidla úřadu i všech dalších příspěvkových organizací) , udělal se docházkový systém a celkově se nastavil řád, který funguje v normálních firmách. Musím říci, že za tyto odcházející zaměstnace se náhrada najde dle mých informací rychle a již se zájemci ozvali. K dalším nesmyslům tohoto anonyma se nebudu ani vyjadřovat, protože neustále opakování 50 let , komunismu a jak jsem hroznej mi za to nestojí. Musím jen sdělit všem i milému anonymu, aby si přečetli usnesení rady města z 5.11.2019 ( teprve bude) o tom, jak to v této organizaci fungovalo a to je zjištění policie - bez mého podnětu z 50 let.



Petr Král

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít