I N Z E R C E

Krátké zprávy
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

výstup


muzeum

Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu Komentovat článek Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
Publikováno:  21. února 2015   Autor: 0
Počet komentářů: 12
Odpovědět na RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
6. března 2015 v(e) 18:20 napsal komentář Pavel Kounovský  IP: 37.48.37.218

Dobrý den Hano,
chtěl bych se Vás zeptat, zda jste četla rezignační dopis radního pana Petra Krále a zda jste pochopila, tak jako já, že současnou Radu města i zastupitelstvo je nezbytně nutné důsledně kontrolovat, protože pan starosta i místostarosta si evidentně dělají co chtějí i za zády svých radních Občan má asi jedinou možnost, jak to trochu ovlivnit - účast na zastupitelstvu a interpelace zastupitelů. Připouštím, že v případě Mimoně je to trochu nudné, protože za všechny odpovídá pouze pan starosta (proč asi?), ale je to třeba vydržet.
K obsahu jejích dotazů. Zkuste se podívat na oficiální stránky města. Konkrétně sem: http://mestomimon.cz/mesto-a-urad/dulezite-dokumenty/ Najdete tam velmi zajímavý dokument s názvem: Program rozvoje města. V tomto materiálu najdete prakticky všechny dotazy paní Dvořákové, které pokládala, aniž tuto studii znala, protože se domnívá, že uvedené věci měso nedělá. A proč je nedělá když je má už od roku 2005 v plánu? Zajímá Vás to? Tak přijďte někdy na zastupitelstvo.
Mimochodem, možná hloupě vypadající dotaz paní Dvořákové, zda město má hřebčín odhalil zajímavou skutečnost. I pan starosta musel připustit, že v návrhu rozpočtu je překlep a že okna se nebudou měnit na hřebčíně ale v bývalých kasárnách. Opravdu to tak bude? Jak chcete kontrolovat, kam jdou skutečně peníze z našich daní, když Vás kdykoli odbydou s tím, že to byl překlep a že tím bylo myšleno něco jiného. Co když si někdo staví rodinný domek... :-) Přijďte se zeptat. Nejde o mediální slávu. Jde o jednání uvědomělého občana, kterému záleží na jeho městě. Z domova nebo z hospody se nic nevyřeší. Dofám, že přijdete v úterý do DKR. Je to velmi důležité.

Odpovědět na RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
9. března 2015 v(e) 18:47 napsal komentář Andrej  IP: 90.179.20.49

Už to nehul ani ředěný, Andrej

Odpovědět na RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
5. března 2015 v(e) 15:34 napsal komentář Hana  IP: 85.70.40.152

Martin N., souhlasím s vámí, ale těch 10 minut mediální slávy stálo zato.

Odpovědět na RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
22. února 2015 v(e) 11:28 napsal komentář Martin N.  IP: 188.175.192.192

Paní Dvořáková, na pár vstupech jsem Vás poslouchal a řeknu Vám, že vaše úvahy, to je také "pecka" ... Nezlobte se na mě, ale nemáte tušení o obecních zřízeních a co vstup, to originál. Zhrzenost, to je zlá věc, tak třeba příští volby Vám to vyjde.

Odpovědět na RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
23. února 2015 v(e) 11:48 napsal komentář Pavel Kounovský  IP: 193.165.178.98

Dobrý den Martine,
co máte na mysli tím "obecním zřízením"? Pokud vím, tak paní Dvořáková na zastupitelstvu nepokládá jen svoje dotazy, ale i dalších občanů, kteří jí o to požádají, protože nemohou být v danou dobu v DKR nebo nemají takovou odvahu. Neshledávám na jejích dotazech nic co bych označil jako "pecka". Sám jsem letošní rozpočet četl a musím konstatovat, že některé položky jsou tam předčasně, některé jsou nejasné a u popisu minimálně jedné z nich je dokonce překlep, což potvrdil sám pan starosta. Nic z toho ale nebránilo koalici tento zamlžený rozpočet přijmout. Vy jste ho četl? Co mu říkáte vy?

Odpovědět na RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
22. února 2015 v(e) 12:56 napsal komentář Josefka  IP: 37.48.38.162

Pane Martine, zhrzenost je už odmala mé druhé jméno ;-), jen nevím jak souvisí s tím, že když nevím, jdu se zeptat a s chybami v rozpočtu. Ale třeba jste mi to napsal mezi řádky a já jen ve své zhrzenosti nepochopila.

Odpovědět na RE:RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
9. března 2015 v(e) 18:50 napsal komentář Andrej  IP: 90.179.20.49

Se ptáš asi dost často, viď Pepino??

Odpovědět na RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
22. února 2015 v(e) 2:07 napsal komentář jarin  IP: 85.158.137.195

Já si myslím,že lidé jsou v Mimoni už tak znechuceni,že už nechodí ani volit.Stejně si vedení města udělá co chce.Nebere ohledy na názor obyvatel a proto je lidem vše jedno.

Odpovědět na RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
22. února 2015 v(e) 10:06 napsal komentář Pavel Ráček  IP: 188.175.196.116

Vedení města si dělá právě co chce proto, že lidé nechodí na jednání zastupitelstva. Když je někdy na jednání víc lidí, má to velký vliv na chování zastupitelů. Ještě že je jednání zastupitelstva alespoň vysíláno na Mitelu. Přitom stávající složení zastupitelstva je dáno především nízkou účastí v komunálních volbách. K volbám totiž chodí hlavně ti, kteří si chtějí přes zastupitelstvo něco prolobovat. Proč by jinak byli opětovně voleni mrtví brouci z koalice?

Odpovědět na RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
22. února 2015 v(e) 1:23 napsal komentář Rašková Marie  IP: 85.70.51.171

Někteří občané, slovy dva, byli na zastupitelstvu poprvé a byli zděšeni... Jak píše "Alenka" ve svém příspěvku... Celkem tam ale seděli zpočátku tři, později nejvýš šest. Třeba to je ten důvod, proč paní Rašková mlčí. Kde vlastně byli ti občané, co statečně psali na facebooku ve skupině pana Plívy " Přeložka silnice II/270 vnitřní průtah Mimoně" o tom, jak přijdou na zastupitelstvo bojovat proti rozpočtu a zamýšleném průtahu? A víte, jestli někdo víc hodnotí, když lidé mluví za každou cenu lhostejno co, jen aby je bylo slyšet, vyslovují lehce vyvratitelné argumenty a vytváří zdání činnosti, tak děkuji, nechci... A ještě na vysvětlenou - pan Chýle hlasoval pro rozpočet , protože s tím zřejmě nemá problém, stejně jako být v představenstvu Mimoňské komunální. Já osobně s tím problém mám - tedy s jeho členstvím v představenstvu MK a taky s průtahem. Bylo ale také potřeba, aby město mělo rozpočet, byly tam položky pro financování volnočasových aktivit dětí a mládeže. Proto jsem to zvážila a nehlasovala ani pro ani proti, zdržela jsem se. Víte, dávala jsem příspěvky na facebookové stránky Naše Mimoň. Dokud to byly historické pohlednice nebo ty diapozitivy z 60. let, všichni se nad tím rozplývali, psali sentimentální komentáře... Jak jsem tam ale dala příspěvek k chystanému průtahu, jako když utne. Velmi mě překvapilo jak málo lidí to zajímá... Každý další příspěvek na toto téma komentovala už jen paní Honsová. Připadá mi, že dění ve městě tady asi nikoho nezajímá, nebo jsou spokojení se stavem věcí tady v Mimoni. Komu Mimoň není lhostejná, přijďte 24.2. a 10.3. v 17 hodin do Domu kultury Ralsko.

Odpovědět na RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
5. března 2015 v(e) 16:03 napsal komentář Ester  IP: 188.175.214.46

Ano,takto vypadá slušné pozvání občanů do Domu kultury v Mimoni.Také bych byla ráda,kdyby se jich sešlo co nejvíce....

Odpovědět na RE:RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
RE:RE:RE:Všechno je jednou poprvé aneb Alenka nevychází z údivu
11. března 2015 v(e) 10:06 napsal komentář Ester  IP: 188.175.214.46

Jo,jo,tak přece jen to většinu občanů nezajímá a jsou spokojeni.To se ukázalo i 10.3.2015.Ale ono se není čemu divit,že...

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít