I N Z E R C E

Krátké zprávy
ZPRAVODAJ DUBEN
13.04.24 20:48 Pep@k
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 
Podpoříte ředitele Slavíka ? Komentovat článek Podpoříte ředitele Slavíka ?
Publikováno:  14. července 2014   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 11
Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
24. srpna 2014 v(e) 15:48 napsal komentář Hana  IP: 46.135.65.22

Jak už tady bylo psáno,souhlasím s tím,že je to všechno přehnané.Jsem nestranná a jde mi o to ,aby tady Zuš dále fungovala !!!Pokud jsou v ZUŠ rozpory mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem,měli by si to vyřešit mezi sebou( jako se to řeší všude jinde v zaměstnáni).Atmosféra na konci školního roku v Zuš byla dost trapná a to se podepsalo hlavně na dětech.Chování a výřečnost některých rodičů,kteří svými nevkusnými poznámkami mluvili o vyučujících,mě dost naštvala.Mé dítě Zuš navštěvuje už pár let a nikdy jsme neměli s nikým ze Zuš žádný problém.Samotné vyučování i aktivity spojené se školou se nám vždy líbily a bylo jich hodně.
Takže by bylo vhodné nenarušovat vyučování dětí a vnitřní záležitosti ,co se týkají zaměstnanců a ředitele,řešit tak jak se řeší všude jinde.
V Zuš se platí dost vysoké školné,tak očekávám že si problém vyřeší konkrétní lidé mezi sebou ,jako dospělí a rozumní. A naše děti budou mít klidné a přínosné vyučování.
Myslí v tomhle humbuku vůbec někdo na všechny ty děti ,co školu doposud s radostí navštěvují???????

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
24. července 2014 v(e) 1:01 napsal komentář Iva  IP: 95.85.251.77

Pana ředitele Petra Slavíka znám dlouhá léta a chci věřit tomu,že pro tuto školu se snaží dělat maximum.To dokazuje i dlouhodobé a bezproblémové vedení této školy ...i moje dvě dnes již dospělé děti navštěvovaly toto zařízení na různých oborech.Nikdy jsem nepociťovala žádné problémy ani napětí a vždy se mnou bylo jednáno slušně.Zdá se mi poněkud zvláštní,že během krátké doby se situace takto vyhrotila.Snažila jsem se získat nějaké bližší a nezaujaté názory,ale je to velmi těžké.Každý má svou pravdu.Dvacet let pracuji v soukromé firmě.Pokud bych nebyla spokojená s jednáním ze strany svého zaměstnavatele,toto zaměstnání bych opustila.Je to samozřejmě pouze můj názor,obvykle se k ničemu nevyjadřuji,ale nyní mě to přijde opravdu přehnané a uměle vyvolané.Snad se nemýlím :-)

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
23. července 2014 v(e) 15:10 napsal komentář Martin Ferdan  IP: 37.188.227.70

oprava textu:
A těch vzbouřených tam také tolik není - je to výrazná menšina, většina nemá potřebu "řvát", protože jsou spokojení... Podle me je celá situace hysterií nafouknutá bublina, nic víc...

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
23. července 2014 v(e) 15:08 napsal komentář Martin Ferdan  IP: 37.188.227.70

Mě by spíš zajímalo, proč by měl odstupovat vedoucí (ředitel), který chce po svých zaměstnancích, aby si plnili povinnosti? To kdyby takhle měl končit každý šéf, který chce po svých lidech to co mají dělat - jsme bez šéfů... Buď se přizpůsobím jako podřízený tomu, co po mně šéf chce (samozřejmě, pokud je to v zákonných parametrech), anebo skončím já sám... Vyžadování mojí náplně práce není převe šikana. A těch vzbouřených tam také tolik není - je to výrazná menšina, která nemá potřebu "řvát", protože jsou spokojení... Podle me je celá situace hysterií nafouknutá bublina, nic víc...

Odpovědět na RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
23. července 2014 v(e) 21:20 napsal komentář alex  IP: 37.48.32.94

Martine, jak víte, že chce ředitel Slavík jen plnění pracovních povinností? Zákonné meze nemusí vždy znamenat lidské jednání. A ještě jeden dotaz: Kdy jste probíral přímo se Šárkou Krousovou, že se tlačí na jeho místo?

Odpovědět na RE:RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
23. července 2014 v(e) 21:49 napsal komentář Martin Ferdan  IP: 95.85.243.162

Dobrý večer - zmínka o paní Krousové nebyla moje... Ale ke zbytku Vaší otázky - vzhledem k tomu, že žiji s jednou z učitelek na ze ZUŠ, mám některé zprávy a informace takříkajíc "bez mediální omáčky" a z první ruky... Prostě mi nepřijde adekvátní ten humbuk, kterej se okolo toho vede...

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
22. července 2014 v(e) 2:41 napsal komentář Jarin  IP: 85.207.44.93

Je to zbytečné,ať odstoupí ředitel,učitelé zůstanou a situace se uklidní.Jak by mohl dále pracovat v kolektivu,který se proti němu zpříčil?Stejně se na jeho místo tlačí pí.Krousová.Má i vyšší titul.

Odpovědět na RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
26. srpna 2014 v(e) 4:37 napsal komentář V  IP: 95.85.251.125

Pro Jarina.
Ťuky, ťuk na čelíčko! Že by závan z domku mezi fofrškolou na Letné a vypnutou trafačkou?
Asi.

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
16. července 2014 v(e) 21:31 napsal komentář Jaromír Mayer  IP: 95.85.239.164

Ředitel Slavík zveřejnil své vyjádření k celé věci. Možno shlédnout na webových stránkách Mitelu.

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
14. července 2014 v(e) 21:10 napsal komentář alex  IP: 37.48.39.21

Bitzere, souhlasím.

Odpovědět na RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
RE:Podpoříte ředitele Slavíka ?
14. července 2014 v(e) 18:03 napsal komentář bitzer  IP: 90.179.20.77

Nejdřív by bylo vhodné vše důkladně vyšetřit !

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít