I N Z E R C E

Krátké zprávy
ZPRAVODAJ DUBEN
13.04.24 20:48 Pep@k
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

zast


Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR Komentovat článek Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
Publikováno:  18. května 2014   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 7
Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
22. května 2014 v(e) 8:32 napsal komentář bob  IP: 213.180.34.82

No tak sebude kultůra delat U Lva kde je prístup trochu volnejší sice akce jsou boužel kvuli stížnosti pana S. časově omezeny ale většinou je lokál plný a pokud už nepůjdou akce ani v lokále u Lva tak kultura v mimoni je mrtvá totálně .. Hold pro seniory provést kulturní akci není tak náročné a je to určitě levnější :D:D:D boužel však účastníci kulturních akcí pomalu ale jistě vymírají a mladí v našem krásném městě můžou se vesele flákat po ulicích hernách a jak jsem si všiml nejspíš i krást telefoní veřejné přístroje ... :D
Příjde mi líto že se tak krásná budova jako KD bude ležet ladem ..
JInak váženým paním z úřadu bych chtěl připomenout akci kapely krucipusk tuším z r.2005 kdy bylo kino totalně přecpané a lítalo tam snad vše a nikomu to nevadilo nebo líp nikdo se ktomu nevyjadroval a tato kapela tu hrala nekolikrát .. je škoda že nejste ochcotni dát šanci jiným účinkujícím .. tím spíše lokálním kapelám .. Tudíž přeji hodně úspěchů s dotazníky na mimonském gymnaziu kde vám rádi řeknou na co lidi nalákat viz akce koblížci která určitě vidělala tolik kolik byl honořář teto populární kapely ..
Přeji Vám mnoho záživných a kůltirních zážitků co máte v plánu pořádat .
Ps. Ty židle to bylo trošku mimo mísu ale Mě osobně tím nemůžete zkazit kulturní zážitek .

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
20. května 2014 v(e) 23:31 napsal komentář Hans  IP: 91.239.236.82

Je to smutný.... Ale trochu mě teď mrzí, že když přivezeme Los Chuperos, kteří tu do té doby nehráli, a máme natřískanej bilec, tak o tom nikdo ani neštěkne!

Jinak Robinovi držim palce a DĚKUJU, za to, co za kapely sem ZATIM dotáhl!!!

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
20. května 2014 v(e) 21:59 napsal komentář R. Příhoda  IP: 188.175.214.35

Je to smutný kam to v Mimoni dospělo, město kde to akcemi žilo skomírá.. a když se o něco málo snažíme a vypadá to nadějně, začneme být utiskovaní. Mladým lidem město nemá co nabídnout, nebo ani nechce ?

Abych se veřejně vyjádřil k této akci, velmi mě to zklamalo a to jak finálními podmínkami ze strany města, tak návštěvností lidí..

Nevím kolik bylo platících a asi ani nechci vědět. Bylo jich málo a proč ? Vysoký vstup ? Ano tak vysoký vstup za mého pořádání nebyl a lidi se zalekli neznámých jmen. Nevím co neznám z radií neposlouchám, nebo nepodpořím ?...

Kam se poděli židle a sklo ?
Sklo, budíž pochopím to, že se rozbije, když je veselka... ale prý na slezinách důchodců se toho rozbije stejně a navíc je to starost vlastníků baru a ne města.
A to, že něco poškodí ? Budeme tedy asi muset chodit v přezůvkách, abychom nepoškrábali parkety..

Židle, nové čalounění a tak máme na rockáči smůlu !
Absurdní, jsem zvědav, až bude třeba "hasičský ples", zdali jim ty židle taky seberou, jelikož tam bývá taky rodeo ! :-))

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
20. května 2014 v(e) 20:00 napsal komentář Ošáří  IP: 85.70.230.249

Naprosto souhlasím! Předběhl jste mě, sama jsem sem chtěla napsat........S organizátory se znám, takže jsem věděla, jak se s městěm domlouvají......Za mě, už je to poslední akce do našeho "KULTURÁKU" nevlezu. Jsem tolik zklamaná tímhle městem, že začínám pochybovat o tom, že bych tu snad i někdy chtěla bydlet....Ano, co nám, mladým, může ještě tohle město nabídnout??? Ty jejich směšný kulturní programy???? Je tam vůbec někdo, kdo tomu trošku rozumí?

Zpátky k židlím! Pokud se někdo ještě někdy k nečemu takovému rozhodne, měl by to dát za včas vědět. Mělo by to být na plakátě u ceny vstupenek. Takhle informace se k nám dostala přímo u vstupu a otrávila nám celý večer. Dalo by se to alespoň vyřešit slevou na vstupným, to si myslím, že by lidem zavřelo pusy......
Já přijet z nějaký větší vzdálenosti a tohle zjistit, tak jsem hodně naštvaná! A pomyslely ty dvě pani taky na to, že by se třeba za muzikou mohl přijít podívat někdo starší nebo někdo, kdo si opravdu potřebuje sednout a nebo jen někdo, kdo si vychutná muziku v klídku v sedě u piva? Ne každý potřebuje jančit před podiem. Naštvali jste tím nejen mladé, ale i všechny věkové kategorie.
Mě by zajímalo, jak by to ty dvě pani nebo někdo jiný, kdo v tom má prsty, vydžely???? Víte, kam si můžete strčit ty starý dřevěný židle!!!

Jsem od mala mimoňská a v DKR už jsem byla na pár rockových i jiných koncertech... Zakázalo se tam kouřit, pivo do kelímku....chápu a myslím, že se s tím lidi smířili. Nikdo tam nic nezapaluje, neviděla bych, že by se tam něco cenného rozbilo, že by někdo zvracel na stoly apod...., tak proč ty židle? Příště napalte vlezný, vemte si ještě stoly, protože přece na stolech se nesedí....zavřete třeba záchody, zakažte kouřit venku.....nebo to rovnou zavřete.
DKR bude tak akorát dobrý na zasedání zastupitelstva....:D

Vypozorovala jsem na záčatku akce Mitel, jak tam kameraman a paní moderátorka hovoří a natáčejí rozhovory s kapelala......Už ten večer by bylo dobré, aby kamera přicupitala k několika účastníkům a všem by bylo jasné, že takhle se to lidem nelíbí. Místo toho tady smolíme tyhle komentáře, který nejspíš stejně k ničemu nebudou, proto mám v plánu kontaktovat přímo kompetentní lidi a vůbec osobám, které ze strany města měli s organizací co dočinění!

Pivo v kelímku jako problém nevidím, chápu kvůli rozbitému sklu..., ale mohly se přidat odpadkové koše.
Jinak chci poděkovat klukům, co se moc snažili a zorganizovali tuhle akci! Z jejich strany mi příjde vše v pořádku a je mi líto, pokud z toho jsou smutní.

Ještě chci reagovat na dost malou návštěvnost. Poslední dobou dost klesá..., takže když si tady stěžujem, že je tu málo kultury, tak bychom taky na ní měli chodit! To zas vina naše!!!

A jak tedy příště? buď se na to vykašlem a nebo se překonáme a vyrazíme se sklenicí od okurek a s vlastní židlí. zdar Ošáří

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
19. května 2014 v(e) 22:49 napsal komentář Rašková  IP: 85.70.51.171

Kultura má kulitivovat a povznést, ne ukazovat lidem záda... Tím spíš že mladým. Co už jim tady to město může nabídnout?

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
19. května 2014 v(e) 18:19 napsal komentář bitzer  IP: 90.179.20.77

Dřívávjejc tyhle akce probíhaly bez zasedání zastupitelstva i bez nějakého hejtmana.Je pravda,že klacky pod nohama byly,ale když se chce,tak to jde.A nemusí u toho být to pivo.dnes bez piva ani ránu.

Odpovědět na RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
RE:Jak to všechno v Mimoni zazdít - aneb Rockový večer v DKR
18. května 2014 v(e) 18:59 napsal komentář Dan  IP: 83.208.147.207

No chtěl jsem napsat na naše město něco ironického , ale to je už spíš k pláči .
Žijem fakt v Mimoni ......
....ale zase to bude fakt něco až bude městské zasedání , nebo až zase k nám zavítá náš hejtmen a všichni sï sednem na jeden stůl .
No už se těším .

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít