I N Z E R C E

Krátké zprávy
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

výstup


muzeum

Za 14 dní začne ucpávka města Komentovat článek Za 14 dní začne ucpávka města
Publikováno:  14. června 2013   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 12
Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
9. srpna 2013 v(e) 16:07 napsal komentář mcaca  IP: 95.85.238.16

No to by mi praskl kokot z techto nekterejch komentaru!Ma vize pontonovy most v parku a zaroven u Peny.Kdyz se tu stavelo sidliste tak take nikdo nekoukal na skody na prirode!A navic jde jen o par mesicu!Co se tyce tech policistu,klidne bych je tam dal na 24hod.denne!Armada ma urcite dost takovichto pontonu neviuzitych.Stavba neni ani moc narocna na upryvy okolniho terenu.Mam zkusenosti z vojny.

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
24. června 2013 v(e) 22:14 napsal komentář Laser :-)  IP: 88.103.136.183

Nejlepší by byl pontonák u Jatek (mezi jatkama a Penny)!Je to už min.20let co tam byl pak se rozebral!Tam by to nevadilo tolika lidem ale kamiony hold budou cestovat po okolních okresech paráda to bude v mimoni klíííííídek :-DDD škoda že už tady nebydlim :-)))

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
23. června 2013 v(e) 15:04 napsal komentář Mirek  IP: 95.85.235.144

Ty jsi asi uplne vypatlany clovek, co??? Navic asi bez ridicaku.... Co to tady placas o vode a vodacich??? Slo by preci jen o provizorni "ponton"..... Bezohledny debilku, male deti predskolniho veku a prvniho stupne, nasledne ti, jez dojizdi napr do CL a nejsou z Mimone, ale prilehleho okoli, to maji delat jak???? Maji spoje v navaznosti na prijezdu odjinud..... Co potom starsi obcane, kteri musi dojizdet do obchodu vozem????
Potazmo cizinci nebo jen ne Mimonaci, kteri projizdi.....
Jsi proste omezeny idiot, ktery nebere a nevidi ohledy na druhe.....

Muj nazor - nedomyslene.......

Odpovědět na RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
23. června 2013 v(e) 19:57 napsal komentář Walterd  IP: 92.240.170.121

Podle stylu jakým se tu prezentuješ a urážíš ostatní a tím jaké uvádíš (ne)argumenty akorát dokazuješ, že omezený idiot a vypatlaný debílek jsi ty. Řidičák mám, jsem profesionální řidič a uzavírka mostu se mě dotkne mnohem víc než tvé prdele, která jen řeší jak se dostat do Tesca. Já budu denně objíždět Mimoň náklaďákem a nestěžuji si, protože mi to je prd platný a rozhodně kvůli tomu nežádám stavět pontony tam kde to prostě nejde. Ponton vedle mostu do parku byl před osmnácti lety. Myslím, že tenkrát byl provoz trochu jiný než dnes.To zaprvé. Zadruhé dnes je koryto upraveno a jsou hezky vystavěny břehy, což tenkrát nebylo. Stopy po pontonu a objíždce kolem parku tam byly ještě dloho vidět a byly by vidět i teď na upraveném okolí ještě mnohem více. Bylo by to tam dost zničené.Nedokážu si představit jak by veškerý a ne zrovna malý provoz, který v Mimoni je vedl kolem parku a přes sídliště. Náklaďáky vůbec a pokud bys tam chtěl pouštět jen mimoňáky, nevím jak bys to uhlídal. Postavil bys tam policajta na 24 hodin, který by kontroloval každé auto?Je to blbý,ale holt se každý musí nějak přizpůsobit a vydržet to. Píšeš tu o bezohlednem debilkovi,ale uvědom si, že objíždka by sice spoustě lidem pomohla, ale některým také znepříjemnila život.Na to a na prostředí kudy by objížďka vedla ale ohledy nebereš pane ohleduplný.Tak přestaň fňukat a přizpůsob se a nečekej, že bude někdo za tebe řešit jak dostat tvou prdel na druhý břeh.

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
21. června 2013 v(e) 12:20 napsal komentář jon  IP: 95.85.254.29

Proč neudělali provizorní most vedle mostu do parku?Už tam přeci byl jednou,když se opravoval poštovní most.Na to jsou naši radní asi slabí v myšlení!

Odpovědět na RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
21. června 2013 v(e) 17:07 napsal komentář xx  IP: 95.85.247.182

A to jste si jako nevšimnul, že mezitím jsou břehy opravené a upravené pro vodáky? Abyste se vy motoristi nezbláznili, každý kousek byste nejradši zalili asfaltem :-(

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
17. června 2013 v(e) 14:10 napsal komentář mařena  IP: 85.71.232.109

Zajímalo by, asi ne jenom mě, jakým způsobem bude řešena objížďka pro nákladní auta firem, sídlících v Mimoni....
Jestli už v tý době bude otevřen třeba most v Novinách, nebo nákladní auta budou jezdit přes Ploužnici, protože Srňákem je to asi nesmysl....

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
15. června 2013 v(e) 7:43 napsal komentář P  IP: 188.175.214.181

Skoda ze neni ta propojka u Jelena na spodni sidlak. To se melo delat v prvni fazi a pak by nikdo nezbrblal ze se nedostane za vodu. Napr. rodice vozici ditka do skolek a jedno na kterem brehu, obdobne i prvnaci a nizsi rocniky ZS.

Odpovědět na RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
15. června 2013 v(e) 17:40 napsal komentář xx  IP: 95.85.253.78

Proč by se měl krásný odpočinkový kus místa u řeky zahradit další silnicí jen proto, že se někomu nechce vstávat do školy a do práce o půl hodiny dřív a jít pěšky?

Odpovědět na RE:RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:RE:RE:Za 14 dní začne ucpávka města
16. června 2013 v(e) 9:44 napsal komentář jx  IP: 78.110.213.29

Osobně mám o odpočinkovém místě naprosto jiné představy....

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
14. června 2013 v(e) 19:34 napsal komentář vapno80  IP: 78.136.153.170

Jak dlouho by to mělo trvat?

Odpovědět na RE:Za 14 dní začne ucpávka města
RE:Za 14 dní začne ucpávka města
14. června 2013 v(e) 15:11 napsal komentář Bitzer  IP: 90.179.20.77

Poštovní most se už zase bude opravovat? To od minulé opravy moc dlouho nevydržel.Firma bude ta samá?

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít