I N Z E R C E

Krátké zprávy
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

výstup


muzeum

Sobotní rock v DKR Komentovat článek Sobotní rock v DKR
Publikováno:  13. prosince 2010   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 6
Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
24. prosince 2010 v(e) 9:31 napsal komentář mata hari  IP: 85.161.113.255

človíčku,žes tam vůbec šel?naprosto chybný komentář,ale jde vidět že tě určitě na DOORFACEněco zaujalo,byla jsem na jejich koncertě s Areou 23.12,nebyla jsem tak znechucená jako ty vše bylo SUPER.Tak radši opravdu běž na ty Nedvědy.

Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
17. prosince 2010 v(e) 12:45 napsal komentář GulaZ  IP: 198.36.86.81

jj, technika byla spickova, ale obsluha radsi brouzdala na facebooku nebo pochrupovala, nez aby se starala o ozvuceni. nicmene u nekterych kapel to bylo mozna jedine dobre:)
Tim narazim hlavne na doorface (dlouho sem neslysel nic defaultnejsiho, imho nebejt tam ten namachrovanej frontman, tak by se urcite kluci za nastrojema predvedli vic) a morcata (u tech mi bylo snad jeste trapnejs nez u reklamy na vlozky nebo mr. proper. tu kapelu znam delsi dobu, a furt nedokazu pochopit, jak se to nekomu muze libit. nic slabodussiho si asi nedokazu predstavit. nemyslel sem, ze to kdy reknu, ale to bych radsi poslouchal honzu nedveda v duetu s anickou dajdou)

Nastesti to zachranila Area (u tech je videt ye umej jak ypivat, tak hrat a jeste sou originalni) a Osliz nakonec taky prijemne prekvapil (i kdyz by se Maca taky moh naucit uz konecne naky triky s hlasem;)

Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
14. prosince 2010 v(e) 17:54 napsal komentář se hyhnej co chceš  IP: 95.85.227.70

naprosto souhlasim - zvukar byl hroznej !! kapely hrali paradne ale zpevu moc nebylo rozumet celkove dost basovy jinak prst nahoru ze se tady vubec neco deje jen castejc !!!

Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
14. prosince 2010 v(e) 15:24 napsal komentář Lada  IP: 88.101.95.194

Večer vydařený. Ale ten zvuk. Hrůza. A za to ten zvukotechnik prej pobral třicítku! Takovej Jouda kazí požitek posluchačům a kapelám prezentaci. Příště to chce lepší ruku při výběru zvukaře. Jinak paráda. A může to být i častěji. Díky pořadatelům i kapelám.
Lada

Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
14. prosince 2010 v(e) 11:34 napsal komentář korepetitor  IP: 192.127.94.7

By Faith jsem bohuzel nevidel.
Door Face = skoda ze ten zpevak zpiva furt tu samou pisnicku
Morcata = trapne, ale kdyz je clovek nasrot tak to asi funguje
Area = proc ne
Osliz = 100% :-)

Kolem a kolem = fajn akce, diky!

Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
13. prosince 2010 v(e) 10:09 napsal komentář PP  IP: 86.63.203.137

185 dušiček :-) Docela slušný

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít