MIMOŇSKÉ DISKUZNÍ FÓRUM

Krátké zprávy
KVĚTNOVÝ ZPRAVODAJ
24.05.18 08:14 Pep@k
ZPRAVODAJ DUBEN 2018
14.04.18 13:51 Pep@k
A BIJÍ JAKO SPLAŠENÉ
09.04.18 19:16 Pep@k

Jelikož bydlím kousek od kostela, tak jsem nemohl přeslechnout bití věžních hodin. Někdy minulý týden nešly vůbec, poté byly opraveny a pikantní na tom je to, že ve 3/4 na celou tyto hodiny nyní bijí cca 34 - 36 x. Docela záhul pro ně.
Zkuste se zaposlouchat ve 3/4. Řekl bych, že to je republikový unikát a nikde takovou raritu nemají !!
ps. Jak jsem byl upozorněn, jedině v Rožnově - tam smutně bijú...
18.4. - neopraveno
24.4. - stále stejné
26.4. - konečně opraveno
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Stráž p. Ralskem
neoficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist

Sobotní rock v DKR Komentovat článek Sobotní rock v DKR
Publikováno:  13. prosince 2010   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 6
Odpovědět na RE:Sobotní rock v DKR
RE:Sobotní rock v DKR
24. prosince 2010 v(e) 9:31 napsal komentář mata hari  IP: 85.161.113.255

človíčku,žes tam vůbec šel?naprosto chybný komentář,ale jde vidět že tě určitě na DOORFACEněco zaujalo,byla jsem na jejich koncertě s Areou 23.12,nebyla jsem tak znechucená jako ty vše bylo SUPER.Tak radši opravdu běž na ty Nedvědy.

17. prosince 2010 v(e) 12:45 napsal komentář GulaZ  IP: 198.36.86.81

jj, technika byla spickova, ale obsluha radsi brouzdala na facebooku nebo pochrupovala, nez aby se starala o ozvuceni. nicmene u nekterych kapel to bylo mozna jedine dobre:)
Tim narazim hlavne na doorface (dlouho sem neslysel nic defaultnejsiho, imho nebejt tam ten namachrovanej frontman, tak by se urcite kluci za nastrojema predvedli vic) a morcata (u tech mi bylo snad jeste trapnejs nez u reklamy na vlozky nebo mr. proper. tu kapelu znam delsi dobu, a furt nedokazu pochopit, jak se to nekomu muze libit. nic slabodussiho si asi nedokazu predstavit. nemyslel sem, ze to kdy reknu, ale to bych radsi poslouchal honzu nedveda v duetu s anickou dajdou)

Nastesti to zachranila Area (u tech je videt ye umej jak ypivat, tak hrat a jeste sou originalni) a Osliz nakonec taky prijemne prekvapil (i kdyz by se Maca taky moh naucit uz konecne naky triky s hlasem;)

14. prosince 2010 v(e) 17:54 napsal komentář se hyhnej co chceš  IP: 95.85.227.70

naprosto souhlasim - zvukar byl hroznej !! kapely hrali paradne ale zpevu moc nebylo rozumet celkove dost basovy jinak prst nahoru ze se tady vubec neco deje jen castejc !!!

14. prosince 2010 v(e) 15:24 napsal komentář Lada  IP: 88.101.95.194

Večer vydařený. Ale ten zvuk. Hrůza. A za to ten zvukotechnik prej pobral třicítku! Takovej Jouda kazí požitek posluchačům a kapelám prezentaci. Příště to chce lepší ruku při výběru zvukaře. Jinak paráda. A může to být i častěji. Díky pořadatelům i kapelám.
Lada

14. prosince 2010 v(e) 11:34 napsal komentář korepetitor  IP: 192.127.94.7

By Faith jsem bohuzel nevidel.
Door Face = skoda ze ten zpevak zpiva furt tu samou pisnicku
Morcata = trapne, ale kdyz je clovek nasrot tak to asi funguje
Area = proc ne
Osliz = 100% :-)

Kolem a kolem = fajn akce, diky!

13. prosince 2010 v(e) 10:09 napsal komentář PP  IP: 86.63.203.137

185 dušiček :-) Docela slušný

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

Reklama

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela

www.skrleta.com

JIZERSKÉ HORY

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH

Očkování proti chřipce

Punta Cana
Webhosting

Práce v Německu
Jizerské hory

Florianopolis

Dresden

Skrblík

hosting

i-noviny
Nejčtenější články června 2018
V oblasti cyklodopravy již byly podpořeny projekty za 10 mil. Kč
Výstavba obchvatu Kravař si vyžádá dopravní omezení
Pšššt, sekáme… zpátky na stromy

Projektant s.r.o., Česká Lípa, výstavba rodinných domů na klíč, domy na klíč INTEDOOR spol. s r.o., Cvikov, přední český výrobce koupelnového nábytku, Kúpeľňový nábytok Kamenný obchod s.r.o., Nový Bor, internetový obchod s elektronikou a bílou technikou, levná elektronika Autolepky.cz, Česká Lípa, autosamolepky a komunitní tuning web. Rodinné domy Click4Sky