I N Z E R C E

Krátké zprávy
ZPRAVODAJ DUBEN
13.04.24 20:48 Pep@k
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

zast


Život mezi odpadky Komentovat článek Život mezi odpadky
Publikováno:  16. srpna 2010   Autor: Pep@k
Počet komentářů: 3
Odpovědět na RE:Život mezi odpadky
RE:Život mezi odpadky
21. srpna 2010 v(e) 19:44 napsal komentář Jaromír Mayer  IP: 88.100.252.208

Tohle je typický příklad vybydleného domu. V ulici, kam ani Policie nechodí bych asi ani nic jiného nečekal. Žijeme opravdu doslova a do písmene mezi odpadky. To je pravda. A co dál? Zase to skončí tak, že to zaplatí všichni ti, co chodí do práce a řádně platí daně. A sociálně nepřizpůsobiví občané se nám opět budou jen smát. I po odvysílání reportáže jsem skeptický k výsledku, soudě dle místa, kde žijeme.

Odpovědět na RE:RE:Život mezi odpadky
RE:RE:Život mezi odpadky
21. srpna 2010 v(e) 23:00 napsal komentář Bitzer  IP: 88.101.115.145

Tam někde poblíž přece bydlí,jak se dnes s oblibou v newspeaku říká,romská terenní pracovnice.Dělá něco,kontroluje ji někdo,zaslouží si svou sociální dávku ?

Odpovědět na RE:Život mezi odpadky
RE:Život mezi odpadky
18. srpna 2010 v(e) 9:13 napsal komentář Katka  IP: 90.181.59.232

Já tedy jak joukala na reportáž a i na fotky, tak jsem si všimla, že pytle s odpadky jsou nové a majitelé nejsou k dohledání nebo alespoň bude těžké je dohledat....tak kod tam ty odpadky dává ???? To je záhada....no kdo asi, sami občané měste Mimoň....a úřad to zaplatí a uklidí...nebylo by spíše lepší zavést poplatky za odvoz komunálního odpadu každému z nás a bylo by....zásadně nesouhlasím s rozhodnutím města nechat placení popelnic na libovůli občanů....pak to takhle dopadá a já snad ani neznám město nebo obec, která by takto řešilo odpady....stačí se projít i kolem Mimoně po lesích....jsme město odpadků a zatím to nikumu nevadilo...a přitom tu máme sběrný dvůr a možnost odvozu odpadů každý týden. Osobně znám plno lidí, kteří odvážejí jejich odpadky mimo své popelnice a poplatky neplatí....právně na ně nikdo nemůže, protože se mohou hájit, že recyklují...a dokažte jim cokoli. Znám lidi, kteří jen aby nemuseli platit popelnice naplňují své kůlny a pak je nechají za levno koncem čtvrtletí odvézt ????? Pak to tu má nějak vypadat!

Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít