I N Z E R C E

Krátké zprávy
ZPRAVODAJ DUBEN
13.04.24 20:48 Pep@k
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

zast


 Kauza festival Sonisphere alá Ralsko
Publikováno:  24. května 2010

rockČeskolipský deník mě dneska dostal do kolen. Objevil se tam článek, ve kterém pan místostarosta Ralska Bilický sděluje už tak dost naštvaným fanouškům-čtenářům, že chce podat trestní oznámení na město Milovice, neboť Ralsku vyfouklo festival Sonisphere.
Článek o tom je k mání tadyhle.
Nevídaná, leč v naší republice naprosto normální záležitost.
Myslím si, že pan místostarosta by si měl nejprve zamést smetí doma a pak si také počíst v zákoně, než dá zbytečně podnět k vysávání peněz daňových poplatníků tím, že zaměstná naprosto zbytečně Státní zastupitelství.

Je mi z toho všeho dění okolo hodně smutno. Hlavně jako fanouškovi muziky. Napsalo se kolem toho už hodně, emocí bylo také hodně. Tento chystaný počin, však ty emoce ještě rozjitří.
Shlédl jsem reportáž na Mitelu, je tadyhle ke stažení. Je hodně zajímavá. Místostarosta Ralska zde tvrdí, že vyhláška o místních poplatcích je "prodlouženou rukou zákona" a tudíž se o ní nediskutuje.
Není to pravda.
Zákon je nad vyhláškou.
Ten zákon je č. 565/1990 o místních poplatcích a tak klidně můžou Zastupitelé místní poplatek upravit, jak chtějí.
Leč Ralští jsou zřejmě nenajedení a proto pan Tůma podal protinávrh proti oněm 400 tis. Kč a tak se hlasovalo a vše bylo smeteno ze stolu. Najdete ty usnesení z jednání tadyhle.
Dnes se pan místostarosta čílí a vyhrožuje trestním oznámením.
Otázka zní : proč před cca třemi měsíci nejednal ? Proč vyčkával ? Vždyť budu-li mít takovou příležitost, která by Ralsku jen pomohla a hlavně ho zviditelnila, půjdu jí vstříc a nebudu čekat, až se něco, nebo někdo náhodou ozve !! Velmi dobře to v té reportáži řekl starosta Kaiser.
Kdo to tedy celé podělal ?
Milovice, které chce Ralský místostarosta žalovat ?

Počet komentářů: 8  Komentáře ... (poslední: 30. května 2010 4:33)
Autor: Pep@k
Přečteno: 3613x 
Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít