MIMOŇSKÉ DISKUZNÍ FÓRUM

Krátké zprávy
KVĚTNOVÝ ZPRAVODAJ
24.05.18 08:14 Pep@k
ZPRAVODAJ DUBEN 2018
14.04.18 13:51 Pep@k
A BIJÍ JAKO SPLAŠENÉ
09.04.18 19:16 Pep@k

Jelikož bydlím kousek od kostela, tak jsem nemohl přeslechnout bití věžních hodin. Někdy minulý týden nešly vůbec, poté byly opraveny a pikantní na tom je to, že ve 3/4 na celou tyto hodiny nyní bijí cca 34 - 36 x. Docela záhul pro ně.
Zkuste se zaposlouchat ve 3/4. Řekl bych, že to je republikový unikát a nikde takovou raritu nemají !!
ps. Jak jsem byl upozorněn, jedině v Rožnově - tam smutně bijú...
18.4. - neopraveno
24.4. - stále stejné
26.4. - konečně opraveno
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Stráž p. Ralskem
neoficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist

Area křtila demo placku
Publikováno:  10. května 2010

areaSobotní podvečer patřil v restauračce U Lva opět rockové muzice. V krátké době za sebou se tu křtilo další demíčko. Tentokrát byla na řadě kapelka místních borců, kteří sí říkají Area core a pokřtili demoprojekt jménem Unknown soldier.
Po počátečních nesnázích s elektřinou a "vyhořením" aparatury se to nakonec po půl desáté rozjelo. Jako hosté se na úvod představili DoorFace, kteří tu křtili cca před měsícem. Řekl bych, že to byl dobrý tah, Biřimu a spol. se povedlo přítomné hned zvednout ze židlí a pěkně rozdovádět.

area1

area2

Po nich vystoupila Area C. Kluky jsem neviděl dost dlouho, vždycky mi to nějak těsně nevyšlo a já se motal jinde. Tentokrát jsem si je vychutnal i přesto, že byly potíže s ozvučením. A mile mne překvapili. Přestože se na placku čekalo docela dlouho, jenom jí to prospělo. Dost dobrá muzika nato, že v kapele došlo k řadě změn skoro na všech postech, mimo bicích. A hodně překvapil zpěv, ten tý muzice dost sedí, v pár písničkách mu sekundoval i Zak. Pochvala celý kapele a hlavně - vydržte ! Nakonec došlo i na samotný křest, i když se podium hodně zaplněno a situace bylo jaksi nepřehledná, leč povedlo se.

area3

area4

area5

area6

Area skončila a na svá místa se prodrala další parta jménem Voltage ze Slaného a vystřihla dalších pěknejch pár hard-rockovejch songů. Líbili se. Posuďte sami tadyhle.

area7

Jelikož se začínalo dost pozdě, tak se i pozdě končilo. Na závěr přišlo jedno velké překvapení. Tím bylo premiérové vystoupení partičky - tuším jménem Embéčka. Tři muzikanti kolem Honzy Příhody, podrobnosti nevím. Výsledek - docela slušnej rock, hodně dobře jim to hraje, netroufám si to ale moc hodnotit, už bylo hodně pozdě a zelená působila taky hodně silně. Tak až příště.

area8

Závěr : další dobrá akce pro milovníky rocku u nás v Mimoni. Díky za ní pořádající AreaC. Ať jim to príma hraje a držím palce na další akci ! Díkes. A díkes taky Zdendovi Pekařovi, že umožnil konání týhle akcičky.
A co překvapilo asi nejvíc ? Zaplněnej Lev. A to je rdobře.
A jestli jsem tu napsal nějaký ptákoviny, tak mě opravte.

Počet komentářů: 1  Komentáře ... (poslední: 10. května 2010 18:41)
Autor: Pep@k
Přečteno: 2060x 
Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

Reklama

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela

www.skrleta.com

JIZERSKÉ HORY

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH

Očkování proti chřipce

Punta Cana
Webhosting

Práce v Německu
Jizerské hory

Florianopolis

Dresden

Skrblík

hosting

i-noviny
Nejčtenější články června 2018
V oblasti cyklodopravy již byly podpořeny projekty za 10 mil. Kč
Výstavba obchvatu Kravař si vyžádá dopravní omezení
Pšššt, sekáme… zpátky na stromy

Projektant s.r.o., Česká Lípa, výstavba rodinných domů na klíč, domy na klíč INTEDOOR spol. s r.o., Cvikov, přední český výrobce koupelnového nábytku, Kúpeľňový nábytok Kamenný obchod s.r.o., Nový Bor, internetový obchod s elektronikou a bílou technikou, levná elektronika Autolepky.cz, Česká Lípa, autosamolepky a komunitní tuning web. Rodinné domy Click4Sky