I N Z E R C E

Krátké zprávy
ZPRAVODAJ DUBEN
13.04.24 20:48 Pep@k
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

zast


 1. Strážský rockfest
Publikováno:  7. března 2010

rockSobotní večer přinesl do Stráže pod Ralskem do KD U Jezera první ročník Strážského rockfestu. Myslím, že to ale byla jak suprová premiéra, tak i hrozně moc smutná derniéra. Dalších ročníků se asi již nedočkáme i přesto, že organizace festu neměla žádnou chybu.
Vše bylo dobře připraveno - obával jsem se jediného - zvuku, ale i ten byl dobrý.
Obsazení festu více než kvalitní.
Leč Bohužel se vyskytla jedna jediná, obrovská chyba.

Tou chybou byla účast diváků. Ať jsem počítal jak jsem počítal, nejvíc lidí mi vyšlo při setu Debustrolu - 29 i s kapelama a zvukařem. Jak trefně poznamenal jeden z účinkujících : "škoda, že tu není víc kapel, mohlo bejt víc lidí.."
Nevím co si o tom myslet.
Kde ty lidi mohli jenom být ?
Sledovali "událost roku" v TV - předávání Českých Lvů ?
Nebo se konala někde poblíž jiná, ještě víc kvalitní akce, která mi unikla ?
Kde byli ti, kteří v teple domova u PC nadávají, že se nic pro mladý neděje a když se děje, jsou zalezlí jako krysy ?
Čtyři kvalitní kapely za 150 kaček v čele s legendárním Debustrolem, kterým sekundovali metaloví borci z V.A.R. a nikde ani noha.
BRAVO Strážáci, BRAVO !
Musím přiznat, že mi účinkujících bylo tak nějak hodně líto. A líto mi bylo ještě navíc i toho, že asi žádné příště už nebude a my budeme opět putovat autem do daleka za muzikou.straz1straz2straz3straz4

straz5

straz6

straz7

Počet komentářů: 2  Komentáře ... (poslední: 8. března 2010 9:22)
Autor: Pep@k
Přečteno: 3680x 
Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít