I N Z E R C E

Krátké zprávy
ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ
05.02.24 09:34 Pep@k
Obce Stráž p. Ralskem
oficiální stránky

Pertoltice p. Ralskem
oficiální stránky

Město Ralsko

Noviny p. Ralskem

Vyhledávání
TOPlist
 

výstup


muzeum

 Nejsou peníze, nebo chyba tisku ?
Publikováno:  11. července 2008

logo_webV minulém Zpravodaji města jsme se mohli dočíst v rubrice Okénko starosty mj. že : ...V minulém čísle zpravodaje jsem vás informoval o opravě přejezdu u Falconu. Nyní již mohu upřesnit termín opravy a ten je od 14.7.2008 do 22.7.2008. Zpráva je o to potěšitelnější, že se budou opravovat hned tři přejezdy, u Falconu, na Mnichovo hradiště a Doksy., což jest nepochybně výtečná zpráva.
Protože je to už "za dveřmi" hledal jsem trochu na webu, ale nikde nic jsem nenašel, jenom jednu krátkou zprávičku.

Na webu našeho Mitelu je krátká zprávička o nastávající výluce, ale není v ní ani zmínka o přejezdu na Mnichovo Hradiště : ak jsme již dříve informovali, město Mimoň čeká oprava železničních přejezdů. Ve dnech 14. a 15. července dojde k úplné uzávěrce železničního přejezdu ve Hvězdovské ulici a po té ve dnech 16., 17.. a 18. července, taktéž k úplné uzávěrce železničního přejezdu na výjezdu z Okrouhlické ulice v Mimoni směrem na Doksy. Řidiči po tuto dobu budou muset využít značených objížděk. Oba přejezdy budou kompletně demontovány a dojde k jejich generální opravě. a ten přejezd potřebuje opravit taky jako koza drbání.
Došlo k tiskové chybě ? Nebo nejsou kačky ?
btw. Myslel jsem, že to najdu ve Zpravodaji, leč ten nějak zmizel, není na ofiko webu, není v prodeji, zkrátka je fuč.
Nevíte někdo ?

Počet komentářů: 1  Komentáře ... (poslední: 12. července 2008 18:05)
Autor: Pep@k
Přečteno: 2927x 
Zpět na předešlou stránku

© Pep@k 2005

 
Reklama
PIZZA BRUCIONE
PIZZA BRUCIONE
Taxi Horáček
Taxi!

Zajímavé odkazy
www.alkehol.cz
Alkehol
oblíbená kapela


www.harlej.cz
Harlej
prima kapela


www.skwor.cz
Škwor
správnej bigbít